AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fseniorwigor.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fszlachetna-paczka-od-seniorow&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

16-12-2016Szlachetna Paczka od Seniorów

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"- pod takim hasłem odbył się już  XV finał corocznej świątecznej, ogólnopolskiej  akcji Szlachetna Paczka, której celem jest pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku po raz pierwszy, my seniorzy przyłączyliśmy się do tego projektu  i wspólnie przygotowaliśmy paczkę dla wybranej przez nas rodziny. Potrzebujących osób było wiele, jednak nas najbardziej wzruszyła historia samotnej, schorowanej, starszej kobiety i to jej postanowiliśmy pomóc.
Po zapoznaniu się z listą potrzeb, oraz w porozumieniu z wolontariuszem zebraliśmy najpotrzebniejsze artykuły  żywnościowe, środki czystości, a także napisaliśmy krótki list oraz życzenia bożonarodzeniowe. Zapakowaliśmy to wszystko w przyozdobione świątecznie pudełka, które 10 grudnia dostarczyliśmy do biura Szlachetnej Paczki w Krośnie, a stamtąd powędrowały one prosto do domu adresatki. W ramach podziękowań otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz list skierowany do nas drogą elektroniczną.
Cieszymy się, że przez nasz mały gest na twarzy drugiej osoby mógł zagościć uśmiech.

Podziel się: